Načítám Akce

• akce již proběhla.

PŘEDNÁŠKA Jak na ChatGPT /CZE, F2F/

18 října, 2023 - 5:30 pm - 9:00 pm

umělá inteligence (AI) je budoucnost! Nemá cenu studentům zakázat její používání, naopak bychom je měli naučit, jak s AI efektivně pracovat.
Umělá inteligence představuje pro studenty ohromnou příležitost, jak si usnadnit studium a ušetřit hromadu času.
Na workshopu studenty inspiruji desítkami nápadů, jak používat různá AI řešení, a zejména pak ChatGPT ve svůj prospěch. Ale především studenty naučím, jak s ChatGPT správně pracovat, aby z tohoto úžasného nástroje dostali maximum.
Pokud jste si už s ChatGPT „hráli“, víte, že některé odpovědi jsou špatné, divné anebo moc obecné. Na workshopu se studenti naučí, jak efektivně zadávat „prompty“, aby je AI lépe pochopila a poskytla jim co nejkvalitnější výstupy. Na workshopu nezapomínám ani na zdůraznění rizik a omezení spojených s používání jakéhokoliv nástroje umělé inteligence.

Přednášející: Honza Kohut

Místo: Kampus ČZU, FAPPZ, AI

Datum:
18 října, 2023
Čas:
5:30 pm - 9:00 pm
Štítky Akce:
Webová stránka:

Kampus ČZU
Kamýcká 129
Praha, Praha 16500 Česká republika
View Místo konání Website