Dobré místo ti samo do klína nespadne. Nastartuj svou kariéru

Společně vylepšíme CV, připravíme tě na pohovor nebo vyladíme elevator pitch. Umožníme ti návazat kontakty s lidmi z firem nebo státních organizací.

Připravíme tě na život po Suchdole

Jsme tady pro tebe.
Nehraje roli, jestli už máš vybraný kariérní směr
a potřebuješ jen drobnou radu. nebo jsi na začátku
a chceš rozseknout svou rozhodovací paralýzu.

Workshopy, konzultace, networking

Jsme most mezi univerzitou a světem pod Suchdolem. Zajímá nás reálný svět, kontakty a zkušenosti. Na veletrhu pracovních příležitostí se potkáš se zástupci firem. Na Pitch Bootcampu ti pomůžeme nasměrovat kariéru a vypilovat prezentační dovednosti. Konzultujeme 1:1 – nechceme ti dávat obecné rady, ale projít s tebou to, co je důležité zrovna pro tebe.

Odborníci, kteří ti pomohou při hledání práce

Mgr. Přemysl Gubani

5 let zkušeností z personálních agentur. Přemek s tebou vytuní CVčko, připraví tě na pohovor nebo ti pomůže s prezentací na LinkedInu.

PhDr. Jitka Jirsáková, PhD.

Jitka je naše hlavní koučka. Pomůže ti identifikovat, v čem záříš a v čem naopak pohasínáš a vybrat podle toho kariéru. Ve které budeš jako ryba ve vodě.

Hana Potměšilová

Přední česká specialistka na zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Vysvětlí ti, na co máš ze zákona nárok a propojí tě s těmi správnými firmami.

Nenech si ujít naše pravidelné akce

Veletrh pracovních příležitostí

Jeden den, jedno místo, stovky příležitostí. Promluvíš si se zástupci firem a organizací, kde stojí za to pracovat. Možná si odneseš i konkrétní nabídku praxe nebo stáže.

#HackYourCareer

Světový kariérní akcelerátor. Ověřený koncept, na kterém si definuješ svoje kariérní směrování, vypiluješ svůj elevator pitch a dostaneš na něj zpětnou vazbu od ostřílených profíků..

Jak si hledat práci v 21. století

Jsi nervózní z hledání práce? Na tematickém workshopu ti vysvětlíme, jakou práci stojí za to hledat a na co se při výběru zaměřit. Naučíme tě, jak se na interview ukázat v tom největším světle.

Kariérní centrum ČZU

Více informací o kariérním poradenství najdeš na samostatném webu. Včetně praktických manuálů, které se ti budou při hledání práce hodit.

LINKA DŮVĚRY CKI

+420 284 016 666

CRISIS CENTER HOTLINE
TELEPHONE CRISIS HELP

Psychiatrická nemocnice Bohnice – krizová pomoc

 

Napiš nám na poradenstvi@czu.cz a rádi tě zapojíme