Tvůj studijní buddy

Vystavíme ti potvrzení o studiu nebo formálně uznáme zkoušky odjinud. Naučíme tě správně citovat, poradíme, jak se efektivně učit nebo jak se adaptovat na život vysokoškoláka. Jsme tvůj průvodce akademickým životem na Suchdole.

Studijní oddělení

Zastav se na studijním na své fakultě pro potvrzení o studiu, když potřebuješ uznat zkoušku nebo máš dotaz ohledně stipendia či kreditů. Nebo pošli e-mail – kontakty najdeš na webu fakulty.

Provozně ekonomická fakulta

Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů

Tecnická fakulta

Fakulta životního prostředí

Fakulta lesnická a dřevařská

Fakulta tropického zemědělství

Institut vzdělávání a poradenství

Piš jako akademik

Cituješ podle citu? Nejspíš to bude špatně. Poradíme ti, jak napsat seminárku nebo bakalářku i jak vyhledávat zdroje. Ukážeme ti, jak si rozvrhnout fáze tvorby práce a projdeme etická pravidla. Pod odkazem najdeš podrobně zpracované manuály, videonávody a na webu můžeš rovnou položit konkrétní dotaz.

Rady pro život na VŠ

Na střední tě vodili za ručičku. Teď se o sebe musíš samostatně postarat, chytře si rozvrhovat práci a soustředit se na to podstatné. Můžeš se tyhle skills učit metodou pokus–omyl. Nebo ti poradí zkušenější v programu Destination: Graduation.

Tvoje ČZU občanka: jak vyřídit studentskou kartu

Jak napsat diplomku – videonávod

Kalendář akcí

Praktická příručka (nejen) pro prváky

V Průvodci nového studenta najdeš vše, co potřebuješ, abys zmateně nebloudil(a) univerzitním areálem. Co je to studentská peněženka, jak si vyřídit ISIC, jak funguje menza a koleje. Všechny důležité informace a kontakty na jednotlivé fakulty na jednom místě.

LINKA DŮVĚRY CKI

+420 284 016 666

CRISIS CENTER HOTLINE
TELEPHONE CRISIS HELP

Psychiatrická nemocnice Bohnice – krizová pomoc

 

Napiš nám na poradenstvi@czu.cz a rádi tě zapojíme